Ogłoszenie

DZIAŁ +18 JEST DOSTĘPNY DLA UŻYTKOWNIKÓW POSIADAJĄCYCH WIĘCEJ NIŻ 25 POSTÓW

Trwa nabór na AVENGERS

Osoby które nie dawały znaku życia przez więcej niż miesiąc są automatycznie usuwane z kolejki w wątku głównym!

Kolejki w bieżąco prowadzonych wątkach:
Główny: 1. Nick Fyury 2. Thor, 3. Tony Stark, 4. Kara

UWAGA!!! Trwa nabór do drugiej części w rozdziale III dla osób z ARMII ASGARDU! Chętnych proszę zgłaszać się tutaj: NABÓR DO ROZGRYWKI Zapraszam szczególnie osoby które chciały pograć, a nie miały ku temu możliwości :) O szczegóły pytać MG.

#16 2013-04-02 21:31:18

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

Zgrabnie wstała z łóżka i poprawiając bardzo sfatygowaną suknie, pozwoliła się poprowadzić.


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

#17 2013-04-02 21:45:42

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [ZD!] Przybłęda

Loki był w sali. Między innymi. Zaciekawiony, kazał wpuścić "gości" i ciekawie obserwował wchodzące z wysokości tronu.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#18 2013-04-02 21:49:12

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

No starała się, ale ciężko zrobić się na bóstwo, albo chociaż na coś, co nie wygląda jak strach na wróble w biegu, zwłaszcza, że dopiero co wyciągnięto ją ze śniegu.
Póki co odpuściła sobie skargi, że jest cholernie głodna. Lubiła wiedzieć, na czym stoi, nim zaryzykuje, że by posiłku dostanie kosę między żebra.
Wygładziła więc ubłoconą spódnicę, poprawiła mankiety wymiętej koszuli i poprawiła przesuwający się gorset. Starała się przyczesać włosy, ale i tak wyglądały, jak po eksplozji w jej laboratorium. Przynajmniej jej policzki nabrały zdrowych rumieńców.
Rozglądała się dyskretnie, ale ciekawie po sali, czekając aż pani generał coś powie, albo da znać, co ma zrobić.
Jak się zwraca do boga? Znaczy... kiedy jeszcze żyjesz a on jest materialnie przed tobą?


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

#19 2013-04-02 21:54:45

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [ZD!] Przybłęda

- Nie wierzę w przypadki - Loki poprawił się na tronie. - Nur umie mówić? - zapytał lekko złośliwie. - Niech sama wyjaśni, jak się tu znalazła.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#20 2013-04-02 22:02:32

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

A zresztą... nigdy nie było jakoś przesadnie religijna. No owszem, modliła się i to dość często. Najczęściej do dowolnego boga, który raczył słuchać o to, by chociaż raz ocalały jej brwi... Cóż, najwyraźniej, żaden nie raczył słuchać.
Ale skłoniła się krótko i elegancko, jak uczyła ją matka.
- Jest tak, jak powiedziała pani generał... Widzisz... boże, sprzęt na którym zwykłam pracować, jest przestarzały. I jak buchnął ten ogień, to się zdekoncentrowałam i... gdyby nie pani generał, to bym pewnie nie żyła. Albo i na pewno, bo nie miałam już siły na żadne zaklęcie, które mogłoby mnie ocalić.


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

#21 2013-04-02 22:05:21

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [ZD!] Przybłęda

Uśmiechnął się słysząc słowo "borze".
- Możesz tytułować mnie swoim panem. To w zupełności wystarczy - zauważył miękko. - Podejdź bliżej - dodał, wykonując zapraszający gest.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#22 2013-04-02 22:08:38

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

Panem? Ale... niby z jakiej racji?
Dobra, nie czas na pyskówki, póki co postanowiła po prostu unikać bezpośredniego zwracania się do niego.
Nur Bernadotte nigdy nikogo nie nazywała swoim panem i nie zamierzała tego zmieniać. Była dość... wyemancypowana, jak to czarownica. Skromnie tylko spuściła wzrok, bo to mieściło się w zasadach, jakie wpojono jej w domu i podeszła do tronu, stając tuż przed Lokim.
- Jestem troszkę nieogarnięta... Tak bywa, kiedy zabierają cię prosto z łoża śmierci - zażartowała lekko,  patrząc mu w oczy.


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

#23 2013-04-02 22:14:42

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [ZD!] Przybłęda

Dał znak by zbliżyła się jeszcze i  nachyliła się ku niemu, a gdy to nastąpiło, ujął ją pod brodę, przytrzymując jej twarz naprzeciw swojej. Powoli, bardzo łagodnie, wniknął do jej umysłu wraz z przenikliwym spojrzeniem zielonych oczu.
- Nie broń się. Nie zrobię ci krzywdy - zapewnił.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#24 2013-04-02 22:19:30

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

Co.. co to w ogóle miało znaczyć? I jak miała się bronić, nikt nigdy nie czytał jej w myślach. Nigdy nie spotkała nikogo, kto byłby w stanie!
Czy bogowie mogą czytać w myślach?
Czy robią to stale?
Cholera, pójdzie do piekła każdej możliwej religii...
Panika, to stan, w jaki wpadła, a na jaki jej mózg, w akcie desperackiej obrony, zaczął produkować takie idiotyczne myśli.
Wcale jej się to nie podobało. I chociaż jego umysł starał się ją utrzymać, zdołała odskoczyć.
- Tak bez pytania? - Wydyszała, bardziej wystraszona, niż zła.


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

#25 2013-04-02 22:25:18

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [ZD!] Przybłęda

Z jej chaotycznych myśli wyczytał niewiele, ale zdawało się że nie kłamała, a ta wiadomość wystarczyła. Oparł się wygodniej.
- Jako pan tego miejsca nie muszę pytać o zdanie - powiedział spokojnie, opierając dłonie na podłokietnikach. - Jeśli chcesz, możesz zostać naszym gościem do czasu aż zdołasz wrócić do siebie. Pani Generał udzieli ci każdej możliwej pomocy, w granicach rozsądku rzecz jasna.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#26 2013-04-02 22:28:06

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

Skłoniła się nieco niżej, wciąż mocno roztrzęsiona.
- Dziękuję. Zawdzięczam jej życie i chciałabym spłacić ten dług - wyprostowała się, już z lekkim uśmiechem - zdołałabym wrócić do siebie, jak mniemam, ale pozwól, że zostanę tutaj, póki jakoś się jej nie odwdzięczę.


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

#27 2013-04-02 22:37:49

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [ZD!] Przybłęda

- Dobrze. Tę sprawę zostawiam do wyjaśnienia pomiędzy wami - Loki skinął głową. - Jeśli to wszystko, to możecie odejść.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#28 2013-04-03 07:43:16

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

Skłoniła się nisko i poszła za Karą.
- Umm... pani generał? Czy mogę mieć małą prośbę? - Wyszeptała, mimo, że znajdowały się w już w pewnej odległości od sali.


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

#29 2013-04-03 10:35:23

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

- Jesteś strasznie miła - stwierdziła wprost - dlaczego? Znalazłaś mnie, na dobrą sprawę nic o mnie nie wiesz, jestem jakąś przybłędą... dlaczego?


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

#30 2013-04-03 11:32:37

 Nur

starszy szeregowy

Skąd: Francja
Zarejestrowany: 2013-01-24
Posty: 278
Punktów :   

Re: [ZD!] Przybłęda

-ale ja chce się odwdzięczyć! - złapała Karę za ręce, zmuszając tym samym, by ta sie zatrzymała.- pozwól mi na to. tylko, jeśli mam tu zostać, chciałabym zabrać ze swojego domu kilka... rzeczy


Nekromancja: samo zdrowie, póki mama się nie dowie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwartgra.pun.pl www.rkm.pun.pl www.nerwica.pun.pl www.narutosanhan.pun.pl www.manganaruto.pun.pl