Ogłoszenie

DZIAŁ +18 JEST DOSTĘPNY DLA UŻYTKOWNIKÓW POSIADAJĄCYCH WIĘCEJ NIŻ 25 POSTÓW

Trwa nabór na AVENGERS

Osoby które nie dawały znaku życia przez więcej niż miesiąc są automatycznie usuwane z kolejki w wątku głównym!

Kolejki w bieżąco prowadzonych wątkach:
Główny: 1. Nick Fyury 2. Thor, 3. Tony Stark, 4. Kara

UWAGA!!! Trwa nabór do drugiej części w rozdziale III dla osób z ARMII ASGARDU! Chętnych proszę zgłaszać się tutaj: NABÓR DO ROZGRYWKI Zapraszam szczególnie osoby które chciały pograć, a nie miały ku temu możliwości :) O szczegóły pytać MG.

#1 2013-06-03 13:59:21

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

[o][g?] Lekarstwo

Gdy tylko Loki wyrwał się z apatii w jaką zapadł po ostatniej walce, zrobił dwie rzeczy: po pierwsze przejął dowództwo w armii. Po drugie, wezwał do siebie wszystkich, którzy mieli kontakt z pewnym płynem fizjologicznym chitauri. Wezwanie było półoficjalne, ale dołączono do niego sugestię, że zdecydowanie lepiej nie krygować się i stawić o wyznaczonej porze w jednej z mniejszych sal konferencyjnych.
Loki pojawił się pierwszy i czekał.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#2 2013-06-03 14:57:30

 Aria

sierżant/agentka wywiadu

4427658
Skąd: Syberia
Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 3514
Punktów :   
Status:: MG

Re: [o][g?] Lekarstwo

Sama nie wiedziała, czy to rozkaz, czy nie i czy w związku z tym, wolno jej to olać.  Co prawda dalej nie wiedziała, czemu po tym co Loki jej powiedział, po prostu nie wyleciała z bazy. To znaczy, czemu on jej nie posłał do diabła.
Nie ważne, miała tylko nadzieję, że nie chodzi o kare. Była zmęczona jak diabli i zamierzała się w takim wypadku bronić.
Tak, w gruncie rzeczy nie wiedziała po co ma tam iść i co mają do tego chitauri.
Wzdrygnęła się na myśl o bestiach, ich mackach, ich..
Sama nie wiedziała, czy z obrzydzenia, czy...
Nie ważne, lepiej było za dużo nie myśleć. I tak miała ostatnio problemy z mózgiem.
Nie chciała tylko być tam pierwsza, proszę, proszę nie...
cholera.
- Witaj panie - powiedziała spokojnie, kłaniając mu się i stając pod drzwiami.


"Niebo nie zna wściekłości takiej, jak miłość w nienawiść zmieniona, ni piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona."
- William Congreve

Offline

 

#3 2013-06-03 15:04:54

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [o][g?] Lekarstwo

- Witaj Ariu. Usiądź - polecił, wskazując jej jedno z krzeseł. Siedział u szczytu stołu i wyglądał jak prezes firmy czekający na pozostałych udziałowców.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#4 2013-06-03 15:12:12

 Aria

sierżant/agentka wywiadu

4427658
Skąd: Syberia
Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 3514
Punktów :   
Status:: MG

Re: [o][g?] Lekarstwo

Siada jak najdalej i milczy. Po chwili zbiera się w sobie.
- Panie, czemu mnie tu wezwałeś? Nieszczególne to miejsce na sale tortur.


"Niebo nie zna wściekłości takiej, jak miłość w nienawiść zmieniona, ni piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona."
- William Congreve

Offline

 

#5 2013-06-03 15:23:02

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [o][g?] Lekarstwo

- Nie zamierzam cię torturować - Loki spojrzał na nią spokojnie. - Ani nikogo innego. Chce uporać się z problemem, który dotyczy mnie i wszystkich tu wezwanych w dokładnie tym samym stopniu. Zanim ten problem zniszczy najpierw moją armię, a później mnie.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#6 2013-06-03 15:28:31

 Aria

sierżant/agentka wywiadu

4427658
Skąd: Syberia
Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 3514
Punktów :   
Status:: MG

Re: [o][g?] Lekarstwo

- Wzruszająca troska - odparła tonem pozornie tylko pozbawionym złośliwości. - To znaczy, oczywiście, rozumiem, ty. Ale... co się obchodzą problemy bandy głupich, niepotrzebnych bab? - spojrzała na niego spokojnie, jakby mówiła o pogodzie - a w szczególności, kogoś, kim tak gardzisz, jak... ja?


"Niebo nie zna wściekłości takiej, jak miłość w nienawiść zmieniona, ni piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona."
- William Congreve

Offline

 

#7 2013-06-03 15:31:29

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [o][g?] Lekarstwo

- Jesteście moją armią. A lekarstwa wystarczy dla wszystkich gdy już je skończę. Czemu miałbym wam go nie udzielić w zamian za pomoc w przygotowaniu? - Loki popatrzył na nią szczerze zdumiony.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#8 2013-06-03 15:47:14

 Aria

sierżant/agentka wywiadu

4427658
Skąd: Syberia
Zarejestrowany: 2012-12-26
Posty: 3514
Punktów :   
Status:: MG

Re: [o][g?] Lekarstwo

- W porządku, więc przyjmijmy, że jednak te cholerne baby są ci do czegoś potrzebne. Czemu nie. Zwłaszcza Kara. Demon, z magią, z koneksjami... Ale ja? Myślałam, że jakiekolwiek moje problemy dostarczą ci raczej radości


"Niebo nie zna wściekłości takiej, jak miłość w nienawiść zmieniona, ni piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona."
- William Congreve

Offline

 

#9 2013-06-03 16:07:34

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [o][g?] Lekarstwo

- Problemy nigdy nie dostarczają radości - Loki wzruszył ramionami. - Mam plan a ty jesteś jego częścią. To powinno wyczerpywać temat.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#10 2013-06-03 19:44:46

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: [o][g?] Lekarstwo

- Witaj, Karo. Dziękuję za przejęcie obowiązków dowódcy na czas mojej niedyspozycji - Loki uśmiechnął się do wchodzącej. - Niniejszym zdejmuje je z ciebie. Czas żebym sam zaczął dowodzić swoją armią. Usiądź proszę. Jeśli mnie pamięć nie myli, brakuje nam jeszcze przynajmniej jednej osoby.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nerwica.pun.pl www.manganaruto.pun.pl www.hogwartgra.pun.pl www.havana.pun.pl www.rkm.pun.pl