Ogłoszenie

DZIAŁ +18 JEST DOSTĘPNY DLA UŻYTKOWNIKÓW POSIADAJĄCYCH WIĘCEJ NIŻ 25 POSTÓW

Trwa nabór na AVENGERS

Osoby które nie dawały znaku życia przez więcej niż miesiąc są automatycznie usuwane z kolejki w wątku głównym!

Kolejki w bieżąco prowadzonych wątkach:
Główny: 1. Nick Fyury 2. Thor, 3. Tony Stark, 4. Kara

UWAGA!!! Trwa nabór do drugiej części w rozdziale III dla osób z ARMII ASGARDU! Chętnych proszę zgłaszać się tutaj: NABÓR DO ROZGRYWKI Zapraszam szczególnie osoby które chciały pograć, a nie miały ku temu możliwości :) O szczegóły pytać MG.

#16 2013-05-22 18:00:05

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

Loki skinął głową.
- Podejrzewam że nie bez powodu. Zakładam też że nie ze względu na mnie, skoro tak swobodnie sobie rozmawiamy. Stark doprowadzi do końca świata że tak bardzo chcesz go zobaczyć?


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#17 2013-05-22 18:05:31

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Och, z tobą będę miała do pomówienia na poważne tematy w swoim czasie - zapewniła go wesoło. - Co do Starka, powiedzmy, że mam ochotę skopać mu ten jego zakuty tyłek, ale nie, to nie jest główny powód mojego przybycia - dodała, bawiąc się kieliszkiem. - Mimo to, pozostawię go dla siebie. Przynajmniej na razie. Nie mogę przecież już na samym wstępie wyciągnąć wszystkich asów z rękawa, co to by była za zabawa...?


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#18 2013-05-22 18:13:02

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Albo boisz się, że zdradzając zbyt wiele z tego co ma się zdarzyć, zaburzysz ciągłość kontinuum - Loki upił łyk swojego drinka. - Nie znam się na fizyce i nie umiem skonstruować mikroprocesora, ale na podróżach w czasie troszkę się znam. W pewnym sensie jedną odbyłem. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie uzna, że poruszając się z stałą prędkością kilkunastu kilometrów na godzinę dotarłem na drugi koniec wszechświata w ciągu dwóch lat, jakie dzieliły mój upadek z Bifrostu od pojawienia się w bazie SHIELD... - Kłamca urwał. - Kroniki pewnie nie są aż tak szczegółowe.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#19 2013-05-22 18:24:22

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Swoim pojawieniem się i tak już ją zaburzyłam - zaśmiała się krótko. - I uwierz mi, kroniki mają wiele tez na twój i nie tylko twój temat. Podróże w czasie uwzględniają - zapewniła, dopijając drinka.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#20 2013-05-22 18:38:37

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Och, jak miło że udało mi się zwrócić na siebie uwagę - Loki uśmiechnął się cynicznie. - Zapewne żyje nadal w czasie z którego wyruszyłaś. Jak się miewam?


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#21 2013-05-22 18:50:27

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Przyznaj, chciałeś sprowadzić rozmowę na swoją osobę już na samym początku - mruknęła rozbawiona, patrząc na niego pobłażliwie, po czym podniosła się z fotela, odstawiając kieliszek na niski stolik, by wolnym, zmysłowym krokiem ruszyć w kierunku Lokiego. - Bóg kłamstwa lubi o sobie słuchać? - uśmiechnęła się i obeszła kanapę, na której siedział mężczyzna, pochylając się do oparcia, by jej usta znalazły się na wysokości ucha Asgardczyka. - Mogłabym opowiedzieć o twoich podbojach i zwycięstwach, o bataliach oraz pojedynkach - wymruczała kusząco, spoglądając na profil ciemnowłosego. - O trofeach, wpływach, poważaniu i strachu, jaki wywoływałeś w śmiertelnikach swoją siłą i bezwzględnością...


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#22 2013-05-22 18:51:36

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- O tak, mów mi tak jeszcze - Loki rozsiadł się jeszcze wygodniej. - Podbiłem Asgard? Pokonałem Thora?


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#23 2013-05-22 19:50:16

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

Zachichotała wdzięcznie i ułożyła dłonie na ramionach Lokiego, gładząc je powoli i masując.
- O, tak. Asgard padł do twoich stóp, ze starym Odynem i Thorem na czele - wymruczała, umiejętnie operując głosem. - Tron światów wreszcie stał się twój, tak jak miało to być od samego początku. Wielki i potężny Loki został władcą, rządząc silną ręką, bezwzględnie karząc każdego, kto przeciwstawił się jego słowom, a z początku było takich wielu. S.H.I.E.L.D. upadło, rozniesione w pył, dziewięć królestw pokłoniło się przed tobą...


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#24 2013-05-22 20:11:51

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Dobrze, jeszcze raz tylko wiarygodniej - Loki zachęcił gestem dłoni, dopijając własnego drinka. - Gdybyś mówiła to z większym przejęciem i trochę bardziej opisowo, było by prawie idealnie - zapewnił uśmiechając się szeroko.

Nie dostał takiej odpowiedzi, jaką chciał usłyszeć, ale z lekkiego tony mógł wnioskować najważniejsze dlaczego zadał pytanie: Thor żył i prawdopodobnie miał się dobrze, Wszechojciec prawdopodobnie tak samo. W duchu odetchnął z ulgą.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#25 2013-05-22 20:16:50

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Dużo ćwiczę - zapewniła beztrosko i poklepawszy Lokiego po barkach, wyprostowała się, podchodząc do okna. - Niestety nasza rodzina nigdy nie była dobra w owijaniu w bawełnę, powinieneś to wiedzieć - wymruczała z uśmiechem, spoglądając na niego przez ramię, po czym westchnęła ciężko. - A skoro już mowa o mojej rodzinie, czarna owca mogłaby się w końcu zjawić. Stark i jego wyczucie chwili...


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#26 2013-05-22 20:28:47

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Właśnie może płodzić twojego ojca w jakimś burdelu. Daj mu czas - zadrwił Loki bezczelnie, zakładając nogi na stolik przed sobą. - Swoją drogą, trzy pokolenia Starków, jak nie cztery, to wizja olbrzymiego postępu. I dowód na to że pallad nie obniża płodności. Co powiesz na to żeby mi pomóc, a ja w zamian zostawię w spokoju twojego przodka?


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#27 2013-05-22 20:36:37

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

Uśmiechnęła się pod nosem, spoglądając na panoramę miasta za ogromnym oknem.
- Widzisz, Loki, nie obchodzi mnie spokój mojego przodka, co więcej, sama mam mocne postanowienie mu tego spokoju nie dać - odezwała się. - I nie, nie pomogę ci. Nic do ciebie nie mam, nie bierz tego osobiście - wymruczała, znów się ku niemu odwracając i zakładając ramiona na piersi. - Ale, zrozum, to kłóci się z moimi ideałami - zauważyła filozoficznie. - Stoję po stronie tych, którzy na tle zachodzącego słońca przysięgają chronić ojczyznę i jej obywateli... Tyle, że ja jestem z tych mniej patetycznych i dziewiczych, z Kapitanem Ameryką nie trzymam - zastrzegła zaraz.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#28 2013-05-23 09:28:43

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Nie zamierzam prosić cię o pomoc w podboju wszechświata, ani w rzucaniu Ameryki na kolana. To zrobię sam - obruszył się Loki. - Twój przodek jest jednak bardziej... uległy w negocjacjach. Pamiętaj że byłem tu pierwszy i jako pierwszy mam prawo z nim rozmawiać - dodał ostro.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#29 2013-05-23 09:57:04

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Dobrze wiedzieć, że Stark jednak ma z tobą jakieś ciemne sprawki - mruknęła, marszcząc brwi. - Poza tym, sądziłam, że jesteś bardziej uprzejmy - oburzyła się. - Jestem w obcym miejscu, w nie swojej rzeczywistości, a ty mnie jeszcze wypraszasz, bo przeszkadzam? Zero kultury. A myślałam, że ktoś tak światły, jak ty, będzie miał jej więcej.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#30 2013-05-23 10:44:27

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Ja? Uprzejmy? Dla midgardczyków? - Loki popatrzył na nią z wyrazem szczerego współczucia. - Jeśli wszystkie twoje oceny co do ludzi są tak trafne, to wiele razy musieli cię nieźle zaskoczyć. To prawie jak założenie Thora że wszyscy w głębi serca są dobrzy i troskliwi. Nie są. Co zaś się tyczy Anthonego, to potrzebuje pierwiastka, który on zdołał wysyntetyzować. I nie do budowy broni masowego rażenia, tylko by stworzyć lekarstwo. Nazwaliście w ogóle jakoś te cząsteczkę? Tylko nie mów że od nazwiska twórcy. Stark skrót St - Loki zaśmiał się cicho. - Choć skoro jest już Ameryk i Tor... Jak widzisz zapoznaje się z podstawami waszej midgardzkiej chemii. Ciekawa nauka, choć jak dla mnie, bez przyszłości w porównaniu z jej magiczną odpowiedniczką.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manganaruto.pun.pl www.narutosanhan.pun.pl www.hogwartgra.pun.pl www.havana.pun.pl www.rkm.pun.pl