Ogłoszenie

DZIAŁ +18 JEST DOSTĘPNY DLA UŻYTKOWNIKÓW POSIADAJĄCYCH WIĘCEJ NIŻ 25 POSTÓW

Trwa nabór na AVENGERS

Osoby które nie dawały znaku życia przez więcej niż miesiąc są automatycznie usuwane z kolejki w wątku głównym!

Kolejki w bieżąco prowadzonych wątkach:
Główny: 1. Nick Fyury 2. Thor, 3. Tony Stark, 4. Kara

UWAGA!!! Trwa nabór do drugiej części w rozdziale III dla osób z ARMII ASGARDU! Chętnych proszę zgłaszać się tutaj: NABÓR DO ROZGRYWKI Zapraszam szczególnie osoby które chciały pograć, a nie miały ku temu możliwości :) O szczegóły pytać MG.

#31 2013-05-23 10:58:08

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Naprawdę, spotkanie z Hulkiem chyba ograniczyło ci percepcję... - mruknęła pod nosem, wzdychając zaraz ciężko. - W takim razie pozwól, że ci coś podpowiem: to była ironia - rzuciła konspiracyjnym szeptem, przechylając się lekko w stronę rozmówcy. - I niestety, ale nazwą owego pierwiastka zajął się sam Tony, a co za tym idzie, tak, jest to Stark, skrót St. Powinieneś wiedzieć, że ten zakuty łeb nigdy nie miał finezji. Zastanawia mnie tylko, jakiego rodzaju lekarstwo miałbyś z jego pomocą stworzyć - zmarszczyła brwi, biorąc się pod boki. - Może i chemia jest bez przyszłości, ale jak widać, sam musisz po nią sięgnąć. Czyżby magia zawiodła? - zakpiła subtelnie.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#32 2013-05-23 11:16:38

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Wybacz, jestem ostatnio roztargniony - Loki uśmiechnął się, ale jakoś tak bez radości. Już fakt że nie zripostował, świadczyło to tym że Kłamca faktycznie nie jest w formie. - I tak, magia sama sobie nie poradzi. Magia czerpie z tego, co fizyczne, jest rodzajem kontrolowanych zaburzeń.. drgań...  - kłamca zawiesił głos masując skronie. - Wy próbujecie to wyjaśnić teorią strun, może w twoich czasach jest bardziej dopracowana. - Loki przetarł twarz dłońmi i spojrzał poważnie na Jade. - Potrzebuje tego pierwiastka i jeśli Stark mi go nie da dobrowolnie, a myślę że da, bo ma do mnie tak samo wielki sentyment jak ja do niego, to wydobędę go z jedynego miejsca w którym obecnie znajdują się jego niewielkie zasoby. Ta ilość w zupełności wystarczy.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#33 2013-05-23 11:38:53

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

Jade mimowolnie spojrzała na swoją prawą dłoń, gdzie, wraz z rytmem jej krwi, pulsował delikatną łuną czerwony kryształ. Nie miał on może nic wspólnego z pierwiastkiem, o którym wspominał Loki, ale bóg kłamstwa nie mógł wiedzieć, że w zasięgu jego ręki znajduje się coś o wiele silniejszego. Cóż, Stark nie zamierzała wyprowadzać go z błędu.
- Jak dla mnie, Tony zbyt łatwo idzie ci na rękę. To dość podejrzane, szczególnie biorąc pod uwagę początki jego kadencji - mruknęła.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#34 2013-05-23 12:56:56

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- To nie podejrzane, biorąc pod uwagę że był moim kochankiem przez ostatnie pół roku - Loki odsłonił w uśmiechu białe ząbki. - Z resztą nie chce by trudził się za darmo. Chcę z nim podpisać umowę na wytworzenie potrzebnej mi ilości substancji. On ma produkt, ja chce go kupić, zwykle w tym układzie wszystko działa poprawnie.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#35 2013-05-23 13:02:26

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Tak, czytałam o tym - mruknęła, pocierając skroń. - Historyjki z jego życia aż nazbyt chętnie znajdowały sposób na ujrzenie światła dziennego. Szczególnie, kiedy już zaczął pić nałogowo i nie odróżniał rzeczywistości od urojeń swojego chorego umysłu - westchnęła, patrząc gdzieś w bok. - Dziwi mnie tylko to, że związał się z tobą aż tak mocno, biorąc pod uwagę jego pracę w S.H.I.E.L.D., zostanie superbohaterem i chęć walki ze złem.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#36 2013-05-23 13:09:02

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Nie jestem zły. Spytaj Thora - Loki uśmiechnął się znowu. - Jestem dobry w sposób ekscentryczny - prychnął. - Przepraszam na chwilę.
Od pewnego czasu już w czasie rozmowy nerwowo przebierał palcami, wyłamywał je, zaciskał i rozluźniał pięści. Wreszcie sięgnął do paska i wyjął małą fiolkę z mlecznobiałym płynem. Wypił szybko jej zawartość.
Otarł usta i schował buteleczkę.
- Co jeśli Stark dziś się nie zjawi? Będziesz tak czekać do jutra?


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#37 2013-05-23 13:16:56

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Będę - zgodziła się. - Co najwyżej zwiedzę sobie Stark Tower - wzruszyła lekko ramionami. - Annabel już zdobyła plany budynku, wgrała się również do systemu Jarvisa, więc w żadnym pomieszczeniu nie będę intruzem - zauważyła, wracając spokojnym krokiem na fotel. - Swoją drogą, Stark powinien wiedzieć o włamaniu do systemu głównego. Chyba, że twoje pojawienie się zupełnie "uśpiło" czujność komputera.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#38 2013-05-23 13:22:20

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Przecenisz mnie, zadziałałem tylko na czujniki. - odpowiedział, nie wdając się w szczegóły. - Może niech twoja Anabel zapyta JARVISA gdzie podziewa się jego pan? Z pewnością to wie. Zaoszczędzi nam to czekania.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#39 2013-05-23 13:29:04

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Możemy o to zapytać samego Jarvisa - zauważyła spokojnie Jade, na co odpowiedział jej komputer Starka.
- Melduję, że pan Stark przebywa aktualnie na spotkaniu w bazie S.H.I.E.L.D. - powiedział uprzejmie Jarvis. - Niezwłocznie poinformuję go, że ma gości.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#40 2013-05-23 13:47:56

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

Loki zdjął swoją iluzje. Jej utrzymywanie nie miało sensu.
- Miło cię znów słyszeć, Jarvis - zauważył z cynicznym uśmiechem. - Jeśli Stark nie wróci w ciągu kilku godzin, będę musiał zadowolić się łatwiej dostępnymi odpowiednikami. Jutro rano wyjeżdżam. W pewnym sensie.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#41 2013-05-23 13:52:36

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Powinien zjawić się nie dłużej, niż za godzinę - odparł Jarvis, a Jade zaczesała długie włosy na tył głowy.
- To co? - zapytała Lokiego z typowo starkowym uśmiechem. - Jeszcze po drineczku?


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#42 2013-05-23 19:56:16

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Prośbie pięknej kobiety nie powinno się odmawiać - odpowiedział Kłamca wstając i podchodząc do barku. - Jeszcze raz to samo, jak mniemam? - zapytał, przygotowując drinka. - A więc w twoich czasach jestem "tym złym"? Czymś sobie zasłużyłem specjalnie?


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#43 2013-05-23 20:01:18

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

- Poproszę - przytaknęła, przymykając na moment powieki i uśmiechnęła się lekko. - Wybacz, ale nie mogę zdradzać szczegółów. Kto, jak kto, ale ty powinieneś o tym wiedzieć... - wymruczała, spoglądając na niego.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#44 2013-05-23 20:10:04

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: (P)[G] Stark Tower

- Sama twoja obecność w tych czasach powoduje zapętlenie czasoprzestrzeni. Tak naprawdę nie możesz nawet przesunąć kamyka bez konsekwencji. Równie dobrze możesz opowiedzieć mi wszystko. Równie dobrze mogę wyciągnąć tą wiedzę wprost z twojego umysłu - Loki uśmiechnął się groźnie.
Prawda jednak była taka, że nie chciał igrać z siłami, których do końca nie rozumie i nie zamierzał wprowadzać swojej groźby w czyn. Podpuszczanie to inna sprawa.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#45 2013-05-23 20:26:09

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: (P)[G] Stark Tower

Jade uśmiechnęła się do Lokiego niemal słodko.
- Na twoim miejscu bym tego nie próbowała - zaświergotała. - Poza tym, gdybym wyjawiła wszystko, przestałabym być dla ciebie, i nie tylko, interesująca. A ja lubię być w centrum zainteresowania - dodała, puszczając mężczyźnie oczko.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutosanhan.pun.pl www.manganaruto.pun.pl www.hogwartgra.pun.pl www.havana.pun.pl www.nerwica.pun.pl