Ogłoszenie

DZIAŁ +18 JEST DOSTĘPNY DLA UŻYTKOWNIKÓW POSIADAJĄCYCH WIĘCEJ NIŻ 25 POSTÓW

Trwa nabór na AVENGERS

Osoby które nie dawały znaku życia przez więcej niż miesiąc są automatycznie usuwane z kolejki w wątku głównym!

Kolejki w bieżąco prowadzonych wątkach:
Główny: 1. Nick Fyury 2. Thor, 3. Tony Stark, 4. Kara

UWAGA!!! Trwa nabór do drugiej części w rozdziale III dla osób z ARMII ASGARDU! Chętnych proszę zgłaszać się tutaj: NABÓR DO ROZGRYWKI Zapraszam szczególnie osoby które chciały pograć, a nie miały ku temu możliwości :) O szczegóły pytać MG.

#31 2013-09-17 14:03:37

 Lena

Generał – dowodzi pułkiem artylerii pancernej/Mechanik

Skąd: Centrum - Baza na Alasce
Zarejestrowany: 2012-12-11
Posty: 1973
Punktów :   
Status:: MG

Re: Wyprawa

- Mam nadzieje, że będziemy częściej się widywać. Odwiedź mnie w Tarczy. - Pocałowała ja w policzek, a potem się odsunęła.
Loki wyraźnie był nie w humorze. W sumie nie było się co dziwić, czas naglił.
- Sautarze zaczekaj! - Zawołała Lena, gdy Ogniomistrz ruszył za jej Panem w stronę portalu. W ostatniej chwili złapała go za rękę i razem przekroczyli portal.



GAME MASTER (GM)opisuje zdarzenia po za kolejką.
 

http://img32.imageshack.us/img32/1835/kues.jpg

Offline

 

#32 2013-09-17 14:27:08

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: Wyprawa

Zaraz za przejściem Loki zatrzymał się gwałtownie. Tu nie powinno być nikogo. Poza głosami, ale to nieszczęsne echo myśli było tak samo irytujące jak nieszkodliwe.
- Panno Stark, spodziewałbym się tu bardziej pani pradziadka... wysłali panią na poszukiwanie Agenta Colsona?
Lena i Sautar wychodząc z portalu wpadli niemal na plecy Lokiego. W świetle magicznego przejścia widzieli kościany korytarz, po którego ścianach spływały stróżki krwi. Jej metaliczny zapach i swąd gnijącego mięsa tworzyły przyprwaiajacą o mdłości mieszankę.
- Loki...
- loki...
- LOKI...
Rozszeptały się głosy.
- Kłamco...
- krzywoprzysięzco...
- SYNU LAUFEYA.


Loki skrzywił się i usuną z centrum korytarza.



- Leno
- leno
- LENO
- Saaautaarze...


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#33 2013-09-17 14:42:06

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: Wyprawa

Jade zatrzymała się, widząc przed sobą otwierający się portal i wychodzącego przez niego Lokiego, a zaraz za nim dwie dodatkowe osoby. Mężczyzny nie kojarzyła, za to Lenę aż za dobrze. Zmrużyła powieki, stając się jeszcze bardziej czujna.
- Widać mój pradziadek woli przyzwyczajać się do emerytalnej codzienności i został w ciepłym fotelu - zakpiła, spoglądając zza lustrzanej powierzchni swojego hełmu na pozostałe dwie postacie. - Tak, widzisz, Agent Colson był dla nas bardzo ważny... Ale zastanawia mnie, co takiego ściąga tutaj ciebie?


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#34 2013-09-17 15:17:27

Lady_Amora

adiutant

8550354
Skąd: Obrzeża Asgardu
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 642
Punktów :   
Status:: MG

Re: Wyprawa

Czarodziejka nie zamierzała pchać się pierwsza przez portal. Zwłaszcza, że zawsze lepiej szło jej ubezpieczanie tyłów. Gdy tylko znalazła się w korytarzu i zorientowała się gdzie jest, również, zapobiegawczo, usunęła się pod ścianę. Nie bardzo miała ochotę słuchać tego co głosy miały by do powiedzenie na jej temat. Przysunęła się do Lokiego.
- Więc czego dokładnie szukamy, mój drogi? - zapytała go cicho, jednocześnie przyglądając się kobiecie, której chyba nikt się tu nie spodziewał.


Kobieta,
która ma jednego kochanka, jest aniołem,
która ma dwóch, jest potworem,
która ma trzech, jest kobietą.

                          Viktor Hugo.

Offline

 

#35 2013-09-17 15:55:58

 Sautar

Generał - Szaman/Muspelheim

37354224
Skąd: Muspelheim
Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 196
Punktów :   
WWW

Re: Wyprawa

- Muchomorów - wyszydził Sautar na tyle cicho, by "pannę Stark" tego nie usłyszała. Zlustrował kobietę w stalowym mundurze z góry na dół. Towarzystwo najwidoczniej znało ją, Lena również co poznał po tym jak drgnęła jej ręka na nieoczekiwane spotkanie. Rozejrzał się z po ociekającym krwią tunelu.
- Jakże tu uroczo... - mruknął pod nosem, sięgając ściany. Palce musnęły wilgotno-mazisty mur, który zdawałoby się ugiął lekko pod dotykiem, jak mięso. Powąchał krew i spojrzał na Lokiego.
- Decyduj zanim ja to zrobię.


"Ogień się przywołuje i odwołuje, nigdy rozpala i gasi."

Offline

 

#36 2013-09-17 16:06:00

 Lena

Generał – dowodzi pułkiem artylerii pancernej/Mechanik

Skąd: Centrum - Baza na Alasce
Zarejestrowany: 2012-12-11
Posty: 1973
Punktów :   
Status:: MG

Re: Wyprawa

Gdy przekroczyła portal, w pierwszej chwili jej wzrok padł na znajdującą się postać w tunelu. Tego się nie spodziewała. Była bardziej zaskoczona tym kogo zobaczyła niż tym gdzie się znaleźli.
- Jade Stark... - wysyczała przez zęby. - Śledziłaś mnie?!



GAME MASTER (GM)opisuje zdarzenia po za kolejką.
 

http://img32.imageshack.us/img32/1835/kues.jpg

Offline

 

#37 2013-09-17 16:11:15

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: Wyprawa

- Jade, jak grzecznie opowiesz po co SHIELD cię tu przysłał, to ja będę tak miły i pozwolę ci iść z nami "po dobroci". Ale zawsze też możemy cię związać, na pewno będziesz pięknie wyglądała. Wybieraj - zauważył, ignorując szepty które znów wróciły do jego osoby i teraz sięgnęły po słowa "wszeteczny" i "dziwka", co niezbyt przypadło mu do gustu.


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#38 2013-09-17 16:14:17

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: Wyprawa

Zmrużyła powieki, słysząc uwagę Leny.
- Zwariowałaś? Mam ciekawsze rzeczy na głowie, niż śledzenie jednego małego szpiega - prychnęła, po chwili zwracając się do Lokiego. - Nie mam zamiaru z tobą współpracować i dobrze o tym wiesz - stwierdziła butnie, mimo wszystko cofając się o krok, w razie, gdyby jednak musiała się wycofać.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#39 2013-09-17 23:27:45

Lady_Amora

adiutant

8550354
Skąd: Obrzeża Asgardu
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 642
Punktów :   
Status:: MG

Re: Wyprawa

- Nie masz daru przekonywania, Kłamco - mruknęła Amora i nie wychylając się zza Lokiego rzuciła w kobietę magicznym pociskiem. Mimo, a może właśnie dzięki pokaźnym rozmiarom kuli magicznej energii wysłanej w stronę Jade, ta tylko lekko się cofnęła. Kamień na jej nadgarstku rozjarzył się po chwili jasnym światłem.
- Ups - skomentowała to Czarodziejka natychmiast zaczynając zaplatać zaklęcie tarczy.

[konsultowane z Jade, przez ramię ]


Kobieta,
która ma jednego kochanka, jest aniołem,
która ma dwóch, jest potworem,
która ma trzech, jest kobietą.

                          Viktor Hugo.

Offline

 

#40 2013-09-17 23:52:28

 Sautar

Generał - Szaman/Muspelheim

37354224
Skąd: Muspelheim
Zarejestrowany: 2013-03-31
Posty: 196
Punktów :   
WWW

Re: Wyprawa

Źrenice oczu szamana zwęziły się, ukłute nienaturalnym światłem. Ciepło jego ciała wniknęło głębiej i stężało, wybuchając gorącem. Dał szansę Lokiemu inaczej rozegrać spotkanie, po swojemu, jednak w rzeczywistości czekał tylko na pretekst. Reakcja Amory były czymś nawet więcej... Zamachnął się, a z jego dłoni wystrzelił sznur ognia. Niczym bat oplótł ramię Jade. Szarpnął.

Ostatnio edytowany przez Sautar (2013-09-17 23:53:36)


"Ogień się przywołuje i odwołuje, nigdy rozpala i gasi."

Offline

 

#41 2013-09-18 00:32:26

 Lena

Generał – dowodzi pułkiem artylerii pancernej/Mechanik

Skąd: Centrum - Baza na Alasce
Zarejestrowany: 2012-12-11
Posty: 1973
Punktów :   
Status:: MG

Re: Wyprawa

Reakcja Leny również była bardziej impulsem niż przemyślanym działaniem. W błyskawiczny sposób wydobyła z rękawa niewielki sztylet i rzuciła nim w kierunku Jade.



GAME MASTER (GM)opisuje zdarzenia po za kolejką.
 

http://img32.imageshack.us/img32/1835/kues.jpg

Offline

 

#42 2013-09-18 04:50:22

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: Wyprawa

Loki uśmiechnął się blado. Tak, zróbmy zamieszanie. Używanie magii tutaj było takie bezpieczne. Takie przemyślane. Głosy-echa wybuchnęły śmiechem.
- Loki
- loki
- LOKI
- Boisz się?

Zignorował je. Bardziej niepokoił go dźwięk na skraju tego zamieszania. Jakby przesuwanie kamiennej płyty.
- Sama zdecydowałaś, panno Stark - zauważył, patrząc na Jade. - Chodźmy - zwrócił się do pozostałych. - Dzięki waszym fajerwerkom tu zaraz zrobi się nieciekawie.

Ostatnio edytowany przez Loki (2013-09-18 04:53:50)


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

#43 2013-09-19 00:07:53

 Jade

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 668
Punktów :   

Re: Wyprawa

Uderzenie energii sponsorowane przez blondynkę w zieleni tylko podładowało akumulatory Annabel. Jade w prawdzie zachwiała się, zasłaniając automatycznie ramionami, lecz chwilę później ognisty bicz oplątał się wokół jej ręki, ciągnąc dla odmiany do przodu. Dziewczyna chwyciła sznur płomieni, zapierając się, by bardziej nie stracić równowagi, a gorąco promieniujące z bicza sprawiło, że kryształ na jej nadgarstku znów rozbłysnął krwawą poświatą. Energią cieplną też nie można pogardzić, prawda? Przy tym wszystkim nawet nie zauważyła sztyletu, który odbił się od jej zbroi.
Na komentarz Lokiego nie odpowiedziała, zamiast tego skupiając się na czarnowłosym mężczyźnie, który wciąż częściowo unieruchamiał ją płonącym sznurem. Wyciągnęła przed siebie dłoń, a stabilizator lotu rozjarzył się jasno, zanim nie wystrzelił w stronę obecnego celu szatynki.


Ain't got no gun
Ain't got no knife
Don't you start no fight


//AC/DC - T.N.T//

Offline

 

#44 2013-09-19 00:19:10

Lady_Amora

adiutant

8550354
Skąd: Obrzeża Asgardu
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 642
Punktów :   
Status:: MG

Re: Wyprawa

Czarodziejka uwolniła zaklęcie obejmując swą lekko zielonkawą tarczą także pozostałą trójkę, tak na wszelki wypadek.
Po czym odwróciła się i ruszyła za Lokim.
- Tu i tak jest nieciekawie - stwierdziła Amora. - Wybacz mój drogi, ale twoja córka powinna zatrudnić lepszego dekoratora wnętrz.


Kobieta,
która ma jednego kochanka, jest aniołem,
która ma dwóch, jest potworem,
która ma trzech, jest kobietą.

                          Viktor Hugo.

Offline

 

#45 2013-09-19 11:26:28

Loki

Wasz miłościwy Pan

995188
Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 2199
Punktów :   
Status:: MG główny

Re: Wyprawa


W głębi korytarza coś zagrzechotało, jakby osypał się spory stos kości...


Live at a speed of lies, lie at a speed of life.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hogwartgra.pun.pl www.rkm.pun.pl www.manganaruto.pun.pl www.havana.pun.pl www.narutosanhan.pun.pl